PREČO NAKUPOVAŤ U NÁSĎakujeme za Vaše veľmi pozitívne ohlasy, ktoré nás nabíjajú do ďalšej práce a pomáhajú nám ešte viac zdokonaliť naše systémy a ponuky tak, aby ste boli spokojní a mohli sa kedykoľvek k nám vrátiť s pocitom perfektného nákupu. Vaše námety nás inšpirujú, za čo Vám veľmi ďakujeme. Ak máte akékoľvek otázky, zodpovieme je ihneď na linke podpory +420/773 00 56 00 (Po - Pá 8 - 15 hod.).

Široká ponuka:
Naša ponuka sa každým dňom zväčšuje a aktualizuje. Nájdete tu naozaj široký výber tovaru rôznych typov, veľkostí. Veríme, že si z našej ponuky vždy vyberiete.

Kvalita:
Starostlivo vyberáme výrobca, kontrolujeme kvalitu ich výrobkov a spoľahlivosť dodávok, taktiež komunikáciu a ďalšie súvisiace aspekty, ktoré v dôsledku vedú k perfektnej distribúciu a konečne potom k Vašej spokojnosti.

Cena:
Vzhľadom k tomu, že dovážame priamo od výrobcov, je cena viac než prijateľná. Cena sa samozrejme taktiež odvíja od konkrétneho typu a kvality daného výrobku. Zásadne nenakupujeme nekvalitný tovar, pretože nechceme predávať za každú cenu. Naším cieľom je Vaša dôvera a stabilita.

Vyhľadávanie tovaru:
Rýchla orientácia je veľmi dôležitá. Na úvodnej strane nájdete kategórie s produktmi v hlavnom menu alebo cez obrázkové banery. Po otvorení kategórie môžete pokračovať v prezeraní a vo výbere konkrétneho tovaru, ktoré môžete taktiež vyhľadať pomôcť názvu, kódu a pod.

Expedícia:
Všetky obrazy sú podľa Vašej požiadavky vyrábané a k Vám doručované do 10 pracovných dní.

Zobrazenie:
Aby ste mohli prezerať našu ponuku vždy a všade, vytvorili sme stránky v takzv. responzivním rozlíšenie. Vďaka tomu sa stránky zobrazia na všetkých zariadeniach (pc, tablety, mobilné telefóny ai). Stránky sú esteticky a prehľadne spracované, prioritou je rýchly a bezproblémový nákup, možnosť porovnávania tovaru, ukladanie obľúbených položiek, ohromné množstvo atribútov v jednotlivých produktoch a ďalšie výhody. Veríme, že všetko zistíte počas Vášho putovania po našom obchode, obľúbite si ho a budete sa k nám vracať za účelom kvalitného a rýchleho nákupu.Tím Lara Design s.r.o. vám praje príjemný a kvalitný nákup